Aktualności

Dzień Darmowej Dostawy 2018

Wszystkie zamówienia złożone przez Was w dniu 5 grudnia 2018 dostarczymy bez opłaty za transport bez względu na wybrany sposób płatności!

(więcej…)

Promocja Cashback na wybrane modele oczyszczaczy powietrza Winix – przedłużona!

Winix – czyste powietrze w Twoim domu, a pieniądze wracają na konto

(więcej…)

Promocja na oczyszczacz powietrza Winix P150 / P300

Tylko teraz kupując oczyszczacz powietrza marki Winix model P150 lub P300, otrzymasz od nas komplet dodatkowych filtrów gratis!

W zestawie znajdują się: filtr True HEPA oraz węglowy. Dzięki temu zaoszczędzisz do 154 zł i zapewnisz sobie komfortowe i skuteczne działanie Twojego oczyszczacza powietrza przez 2 lata!

Promocja trwa do 31.12.2017

 

Dzień darmowej dostawy już dzisiaj!

Wszystkie zamówienia złożone przez Was w dniu 1 grudnia 2015 dostarczymy bez opłaty za transport bez względu na wybrany sposób płatności!

Zapraszamy do naszego sklepu 🙂

Nido

750x200-white

 

 

 

 

Produkty Stylies już dostępne!

Produkty marki Stylies dostępne w naszym sklepie!

Z przyjemnością informujemy, iż od 1.09 możecie u nas zamawiać produkty marki Stylies. Marka ta jest znana przede wszystkim z szerokiej gamy bardzo ciekawych nawilżaczy powietrza – w tym także tych bardziej zaawansowanych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami odnośnie produktów na naszych stronach.

Blog – sprawdź czym oddychasz!

Zapraszam do lektury i przyjrzenia się danym dotyczącym poziomu zanieczyszczenia powietrza w naszym najbliższym otoczeniu. Piękna pogoda zachęca do wyjścia z domu, ale jednocześnie powoduje, że wzrasta poziom zanieczyszczenia powietrza.

Nie wiem czy tak jest dla wszystkich stacji pomiarowych, ale dla Poznania można nawet obserwować zmiany z godziny na godzinę!

Zapraszamy: http://dobry-klimat-w-twoim-domu.blogspot.com/2013/04/zanieczyszczenie-powietrza-sprawdz-czym.html

Nido

Blog – Techniki osuszania pomieszczeń

Zainteresowanych tematem osuszania pomieszczeń zapraszam do przeczytania artykułu właśnie opublikowanego na blogu. http://dobry-klimat-w-twoim-domu.blogspot.com/2013/02/rozne-techniki-osuszania-pomieszczen.html Omówione są w nim różnego rodzaju techniki wykorzystywane w osuszaczach powietrza. Wprawdzie nasza oferta ogranicza się na razie do modelu opartego o efekt Peltiera, jednak wkrótce (kwiecień) pojawi się także osuszacz oparty o technologię wykorzystującą kompresor.

Pozdrawiamy,

Nido

Biocido – rozwiązanie na bolączki jakości wody w nawilżaczach!

W naszej ofercie pojawiła się nowość: płyn antybakteryjny do nawilżaczy powietrza.

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tutaj: BIOCIDO

Pozdrawiamy

zespół Nido

Buldair, osuszacz DDH20-1 oraz Smartair dostępne w sklepie!

Dzisiaj dotarła do nas pierwsza w tym roku dostawa z produktami, które przez pewien czas nie były dostępne w sklepie. Cieszymy się niezmiernie i zapraszamy do naszego sklepu 🙂

NIDO

Buldair już dostępny w sklepie!

O jeden dzień opóźniła się dostawa naszego oczyszczacza powietrza Buldair. Od dzisiaj można już składać zamówienia. Wysyłki zawierające te produkt realizowane będą od jutra (14.11.2012).

Pozdrawiamy,

Zespół Nido