O nas

NIDO – ODDECH, ZDROWIE, RADOŚĆ

Dla nas powietrze jest źródłem życia. A dla Ciebie?

Czym się kierujemy?

Dobre samopoczucie, wygoda, piękno oraz przyjazne zdrowiu środowisko są tym, co decyduje o komforcie i wysokiej jakości życia każdego z nas.

Wspólnie z Wami chcielibyśmy zadbać o to, co dla nas wszystkich jest kwintesencją i źródłem dobrego samopoczucia, co intensywnie wpływa na naszą codzienność i bez czego nie jesteśmy w stanie istnieć – POWIETRZE.

  • Wysoka jakość życia

Jest niemożliwa bez czystego powietrza. Dotyczy to zwłaszcza w pomieszczeń, w których na co dzień przebywamy. Według badań w zamkniętej przestrzeni spędzamy aż 70%, a nawet 90% swojego czasu, a to właśnie ona kryje w sobie najwięcej zanieczyszczeń.

 

  • Ochrona środowiska

Dla nas oznacza produkty charakteryzujące się minimalnym zużyciem energii. Oraz właśnie dlatego do przygotowania paczek wykorzystujemy wyłącznie podlegające recyklingowi opakowania kartonowe.

 

  • Styl

Lubimy otaczać się estetycznymi, cieszącymi oko, dobrze zaprojektowanymi przedmiotami. Dlatego wybieramy zawsze designerskie, bezpretensjonalne, estetyczne produkty – takie, które również Wy z chęcią umieścilibyście w swoim otoczeniu.

 

  • Dostępność

Nowoczesny design oraz komfort nie muszą iść w parze z wysokimi cenami. Dla nas komfort jest jednoznaczny z dostępnością produktu – z faktem, że nie trzeba wiele zachodu, by go zdobyć. A to oznacza dla nas przystępne ceny. To wydatek, na który po prostu Cię stać.

Kim jesteśmy?

Od 2004 roku czynnie działamy w branży AGD. Przez ten czas mieliśmy do czynienia z wieloma różnej jakości produktami. Zdobyliśmy w ten sposób doświadczenie niezbędne do tego, by móc obiektywnie ocenić, co oferuje nam ten rynek, i wybrać z jego szerokiej oferty produkty, które naszym zdaniem najlepiej spełniają wymagania przed nimi stawiane.

Dlatego, kierując się potrzebą zdrowia, komfortu i piękna, zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce uznanych wyrobów marek: francuskiej Air Naturel, szwajcarskiej Stylies, norweskiej Mill oraz koreańskiej Winix.

Zaproście nasze produkty do swojego domu. Odwdzięczą się Wam lepszą jakością życia

Jeśli macie pytania / wątpliwości / ciekawe propozycje – skontaktujcie się z nami przy użyciu formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Opinie o naszych produktach znajdą Państwo na stronach serwisu Ceneo: http://www.ceneo.pl/;10684-0v

Pozdrawiamy!

Zespół NIDO

katalog-stron-button

Możliwość komentowania jest wyłączona.